Jak jsou díky nám e-shopy na Shoptetu opravdu unikátní

Přestože Shoptet dnes e-shopařům nabízí opravdu širokou škálu šablon, vyniknout v prostředí, kde stovky uživatelů využívají stejné designy, je skutečnou výzvou. Ačkoli jsou tyto šablony široce přizpůsobitelné, může být obtížné dosáhnout opravdové unikátnosti a odlišení od konkurence.

Avšak výzvy jsou přesně to, co v Mime milujeme! Proto jsme se rozhodli vytvořit svou vlastní MIME šablonu, která přináší revoluční výhody v oblasti rychlosti a UX.

Tuto šablonu již úspěšně aplikujeme u široké škály klientů. Ať už se jedná o lifestylové produkty nebo technický sortiment.

UX řešení a rychlost s designem na míru

Funkce šablony jsou dané, design vždy přizpůsobujeme na míru našim klientům, kteří mají na výběr z několika možností menu, kategorií, bannerů a carouselů. Naše šablona je optimalizována na nejvyšší možnou rychlost, což vede ke zvýšené konverzi a spokojenosti zákazníků. Rychlé načítání stránek je základním předpokladem pro udržení pozornosti zákazníků v digitálním prostoru. Samozřejmě byl při tvorbě kladen velký důraz na UX, což je klíčové pro úspěšný e-shop. Promyšlený UX design šablony zajišťuje, že stránka je intuitivní a snadno použitelná pro všechny zákazníky. To zahrnuje jasné a logické uspořádání položek, snadnou navigaci, jednoduchý proces nákupu a přehlednost informací o produktech. Šablona je navržena tak, aby byla responzivní a dobře fungovala na mobilních zařízeních, což je v dnešní době nákupů přes telefon nutností.

Jednou šablonou to nekončí

Díky nám teď můžete svým zákazníkům poskytnout na Shoptetu opravdu jedinečný zážitek z nakupování. A my jedeme dál! Pokračujeme ve vývoji unikátních šablon, abychom ještě více rozšířili naši nabídku a poskytli vám širší možnosti personalizace.

Není řešení postavené na šabloně vaše gusto? Nevadí! Vytvoříme vám pro Shoptet unikátní design zcela na míru! Kontaktujte nás a pustíme se do toho.