DOPLŇKY

Designer produktů

Vytvořili jsme doplněk pro Shoptet, díky kterému zákazníkům umožníte navrhnout si vlastní design produktu. Doplněk využijete, pokud nabízíte potisk, gravírování, nebo jiné individuální úpravy.

O doplňku

Tento doplněk je navržený tak, aby vám i vašim zákazníkům usnadnil nabídku a výběr personalizovaných designů vašich produktů. Návrh personalizace zákazník vidí přímo na detailu produktu.

Využívá například www.heliumking.sk
Cena doplňku 375 Kč / měsíčně

Ukázky implementace

mime digital | Tvoříme e-shopy na Shoptetu s důrazem na UX
mime digital | Tvoříme e-shopy na Shoptetu s důrazem na UX
mime digital | Tvoříme e-shopy na Shoptetu s důrazem na UX

Personalizované produkty jednoduše

Máte v nabídce produkty, které personalizujete vlastním potiskem, gravírováním nebo vyrytím na přání zákazníka? Určitě tak řešíte otázku, jak od zákazníka získat návrh a podklady. A odpověď naleznete právě v doplňku Designer produktů. Díky tomuto doplňku může zákazník nahrát vlastní fotografii nebo vložit text přímo na detailu produktu, kde také rovnou uvidí náhled výsledného produktu. Náhled i originální soubory máte po odeslání objednávky k dispozici vy, i váš zákazník.

Zákazník si může vytvořit vlastní vzhled produktu. K produktu může nahrát vlastní fotografii, vložit text, nebo vybrat předem připravený motiv. V rámci nastavení doplňku máte možnost editovat fonty a motivy, ze kterých si zákazník může vybírat. Náhled a originální soubory od zákazníka máte k dispozici ke stažení a zákazník vám tak nemusí nic posílat dodatečně.

Další podobné doplňky

Napište nám, o jaký
doplněk máte zájem