Reference

E-shop Aladdin

Když prodáváte zboží pro ty nejmenší a nejmilovanější uživatele, musíte se do nich na chvilku vcítit. Aladdin prodává kočárky, dětské sedačky, nebo třeba nábytek. A my jsme vyladili celý e-shop dětem a jejim rodičům na míru. Přečtěte si, jak jsme šli na převedení e-shopu z jiného řešení a kompletní redesign se spoustou dalších technických vychytávek.

mime digital | Tvoříme e-shopy na Shoptetu s důrazem na UX

Převod na Shoptet, aby e-shop jel naplno

Jak získat ze svého e-shopu maximum, snadno jej ovládat, upravovat a nastavovat doplňky? Jasně, převeďte jej na Shoptet. Tam umíme vše, co je možné, a někdy zvládneme i to, co se zprvu jeví jako nereálné. A proto jsme tam převedli také Aladdin.sk. E-shop na Shoptetu má díky řešení na míru mnohem větší možnosti s nejrůznějšími doplňky a propojením všech složek byznysu.

Hodně dodavatelů? Zvládáme

Když máte e-shop na Shoptetu, poradíte s leckterou výzvou. U e-shopu Aladdin.sk to bylo mimo jiné napojení velkého množství dodavatelů. Přece jen, dětské zboží je velmi specifickým segmentem, takže se setkáte se spoustou značek a výrobků. Proto je nutná precizní synchronizace s dodavateli, aby dostupnost vašich produktů naplnila očekávání zákazníků.

mime digital | Tvoříme e-shopy na Shoptetu s důrazem na UX
mime digital | Tvoříme e-shopy na Shoptetu s důrazem na UX

Vše pro Pohodu zákazníka

A to nejen pro našeho klienta, ale i pro jeho zákazníky. Proto jsme e-shop propojili s účetním systémem Pohoda, aby se mu celý byznys dařilo po finanční stránce ukočírovat. K tomu jsme kromě jiných funkcionalit doplnili do e-shopu také náš modul vyzvednutí na prodejně. Když jde o naše nejmenší, zákazníci si často chtějí kupované zboží omrknout a vyzkoušet, proto jsme takto šikovně propojili možnosti kamenné prodejny a e-shopu.

mime digital | Tvoříme e-shopy na Shoptetu s důrazem na UX

Design na míru, aby bylo nakupováním zážitkem

Není to jen o hezkých obrázcích a veselých barvách. Každý e-shop stavíme na základě dat a s kreativní složkou jdeme najisto. Proto jsme i na Aladdinovi začali důkladnou analýzou uživatelského chování, abychom vyladili UX, tedy zážitek zákazníků z nákupu na maximum. E-shop Aladdin je tak nejen příjemný a hravý na pohled, zároveň se na něm však návštěvníci nikdy neztratí a web je intuitivně vede bez zaškobrtnutí od přistávací stránky po objednávku. Design e-shopu pak vychází z wireframů a samozřejmě brandu jako takového, který nesmíme zanedbávat na žádném komunikačním kanálu. Mimochodem – jak se vám líbí?

Jak to šlape v novém?

Přejít na web Aladdin.sk

S firmou mime digital som veľmi spokojný. Spustenie nášho nového e-shopu bolo len začiatkom našej spolupráce. Rozhodli sme sa pokračovať v ďalších rozvojových krokoch, ktoré nášmu e-shopu umožnia pokročiť vpred. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s tímom mime digital a s nadšením očakávame, aký bude náš e-shop po ďalších vylepšeniach. Oceňujeme ich odborné znalosti a záväzok k poskytovaniu vynikajúcich služieb, ktoré nám pomáhajú dosiahnuť naše obchodné ciele.

mime digital | Tvoříme e-shopy na Shoptetu s důrazem na UX

Jozef Vrábel

Aladdin

E-shop Aladdin.sk v kostce

01 01
  • Co dělá značka Aladdin.sk:: Prodává kočárky, dětské sedačky a spoustu dalšího rodinného sortimentu.
02 02
  • Co od nás potřebovala: Převést e-shop na Shoptet, propojit jej s dalšími systémy a vyladit design na míru.
03 03
  • Jak jsme na to šli: Zařídili jsme veškeré technické nastavení, po důkladné analýze jsme na základě dat vytvořili nový design e-shopu tak, aby zákazníky příjemně vedl k nákupům.

Tak co, líbí?

A chcete něco podobně hezkého a funkčního? Kontaktujte nás, e-shopy totiž umíme.