Dobrý e-shop nad zlato

Moza

E-shop se šperky a vším, co se třpytí, ten musí zářit. A to je přesně práce pro nás. Moza je značka dvou generací zlatníků, kteří se dlouhá léta zabývají prodejem zlata a šperků. A nejen to, šperky si sami vyrábějí a upravují je podle přání klienta. Proto jsme se stejnou vervou přistoupili i k redesignu e-shopu, který provázel i rebranding.

mime digital | Tvoříme e-shopy na Shoptetu s důrazem na UX

Redesign s funkcemi na míru

Vybrat správný šperk? To není nic snadného. Proto je e-shop Moza v našem provedení maximálně přehledný a zároveň elegantní, aby byl v souladu s krásnými produkty, které nabízí. Jak jsme postupovali?

1 1

Zpracování wireframů představující layout a strukturu celého webu

2 2

Návrh a tvorba designu na míru, který zpříjemní zákazníkovi pobyt na e-shopu

3 3

Kódování veškerých technických záležitostí a individuálních funkcionalit

Samozřejmostí při vytvoření a převodu e-shopu na Shoptet, je změna URL a přesměrování ostatních domén právě na toto řešení.

U značky Moza jsme řešili 2 zásadní individuální funkce na míru. Zvláště pokud jde o šperky, je pro byznys zásadní šikovný konfigurátor produktů, který jsme pro klienta vyladili na míru tak, aby zákazník měl výběr co nejsnazší.

Měnící se cena? Žádný problém

mime digital | Tvoříme e-shopy na Shoptetu s důrazem na UX
mime digital | Tvoříme e-shopy na Shoptetu s důrazem na UX

Druhá důležitá funkce na míru vychází z měnící se ceny investičních produktů na burze. Ta se neustále mění podle toho, jak se chová trh, na což musí reagovat i e-shop. Vše sledovat a ručně měnit by pro administrátora bylo nesmírně těžké, my jsme mu to ale usnadnili. S naším importem se ceny produktů samy aktualizují podle aktuální ceny zlata a stříbra na burze, takže e-shop bude vždy nabízet ceny férové pro zákazníky i provozovatele.

Na rebranding se musí s citem

Když se kromě e-shopového řešení mění i brand, může to být pro zákazníka velký zásah. Najednou se ocitne na jiném webu a vyskočí na něj třeba i jiné logo. A právě návrhy nového loga jsme proto přizpůsobili tak, aby korespondovaly se zaměřením e-shopu a zároveň decentně podpořilo už zavedený brand.

mime digital | Tvoříme e-shopy na Shoptetu s důrazem na UX

Taky byste u svého e-shopu uvítali funkce na míru a nový elegantní design? Jsme tu pro vás, ať už jde o redesign, veškeré technikálie i následný marketing.

Redesign e-shopu Moza v kostce

01 01
  • Co dělá značka Moza: Zabývá se prodejem zlata a výrobou šperků už více než 20 let.
02 02
  • Co od nás potřebovala: Redesign e-shopu s řadou individualizovaných funkcí a rebranding.
03 03
  • Jak jsme na to šli: Po vytvoření wireframu jsme se vrhli na návrh designu a kódování. Mezitím jsme navrhli nové logo a zrealizovali i konfigurátor a import aktualizující ceny produktů dle aktuální ceny zlata a stříbra.
04 04
  • Jaké jsou výsledky: Značka Moza má nyní nový e-shop, který krásně odráží tematiku zlata, stříbra a šperků. Praktickou novinkou je také import aktualizující ceny podle vývoje trhu drahých kovů.

Tak co, líbí?

A chcete něco podobně hezkého a funkčního? Kontaktujte nás, e-shopy totiž uMIME.