Reference

Web Spring Walk

Advokáti se skvělým webem

Spring Walk, to jsou moderní advokáti, které chcete znát. Píšou to v headlinu na svém webu a my bychom jen dodali, že poznat chcete i ten web. Dělali jsme ho totiž my a teď vám povíme, jak jsme se s ním popasovali a jak se vlastně pracuje v online prostoru se složitými tématy advokacie.

O projektu

Když se řekne právo, každý si představí spoustu paragrafů, lejster, zákonů, zkrátka pořádně složitý obor, kterému málokdo rozumí. Web moderních advokátů proto musí být srozumitelný a jasný. Naším cílem tedy byly tyto tři body:

Jak udělat web pro složitý obor?

Seznámit návštěvníky s činností advokátní kanceláře
Vytvořit web, který bude přehledný a srozumitelný
Udržet balanc mezi lidskou řečí a odborností, která je v oboru nutná

Návrh a tvorba kompletního designu proto cílily na vytvoření přehledného a svěžího webu, který ukáže veškeré portfolio kanceláře a zároveň čtenáře neodradí zbytečnými složitostmi. I právo jde totiž pojmout moderně.

mime digital | Tvoříme e-shopy na Shoptetu s důrazem na UX

Když přijdou změny…

Po pár letech od vytvoření původní verze webu přišla zpráva o spojení s další velkou advokátní kanceláří. Mění se služby, tým i reference. To byla další výzva pro web, kterému jsme změnili strukturu a celkově jej aktualizovali do nynější podoby.

mime digital | Tvoříme e-shopy na Shoptetu s důrazem na UX

Jednoduchá obsluha je základ

Aby se klientovi web dobře obsluhoval, bylo naším dalším cílem také vytvoření jednoduché správy administrace webu. Nyní jsou všechny úpravy či aktualizace obsahu velmi snadné a klient je zvládne bez problémů sám.

Jak posunout web dál?

Dostáváme se do fáze, ve které se ocitne každý, kdo už hezký prezentační web má. Co s tím dál? Mám hotovo? Kdeže… Péče o web, stejně jako o e-shop nekončí nikdy. My máme teď na starost různé jazykové mutace a aktualizace webu, aby společnost Springwalk měla web vždy v dobré kondici.

A co jiného můžete udělat se svým webem třeba vy?

01 01
  • Zaměřte se na obsah, pište blog, budujte SEO, zkuste třeba slovníček pojmů, hezčí popisky kategorií a produktů… Práce na obsahu je nekonečná, jen si ji najít. Mimochodem, Spring Walk se do blogu opírají na pravidelné bázi a je to znát.
02 02
  • Zkontrolujte všechny metatexty, takže titulky, metapopisky, zkrátka vše, co pomůže vašemu webu ve vyhledávačích.
03 03
  • Zaměřte se na online marketing, abyste webu zajistili návštěvnost. Od sociálních sítí přes výkonnostní kampaně, s tím vším vám můžeme pomoct i my.

Webem to zkrátka nikdy nekončí. Ať už máte e-shop, nebo jen chcete lidem říct o svých službách, práce je to spousta. Kudy začít? Třeba konzultací u nás, ozvěte se.

A jak je s řešením od nás spokojený klient?

Přejít na web Spring Walk

Agentura mime digital nám už před lety vytvořila web na míru dle našich požadavků, ze kterého jsme byli nadšeni. V posledním roce došlo ke sjednocení dvou advokátních kanceláří a bylo tedy nutné tuto novinku prezentovat našim zákazníkům. Toho se kouzelníci v mime digital zhostili tradičně s velkým odhodláním a profesionalitou. S touto dlouhodobou spoluprací jsme nadmíru spokojeni a věříme, že nás čeká ještě řada úspěšných projektů.

mime digital | Tvoříme e-shopy na Shoptetu s důrazem na UX

Spring Walk

Tvorba webu Spring Walk v kostce

01 01
  • O značce Spring Walk: Velké spojení advokátních kanceláří v jednu, která se specializuje na celou řadu právních oborů.
02 02
  • Co od nás potřebovala: Nový web, který by veřejnosti představil činnost advokátní kanceláře.
03 03
  • Jak jsme na to šli: Vytvořili jsme kompletní design a web nakódovali. Změnili jsme i strukturu webu po sloučení s další kanceláří.
04 04
  • Jaké jsou výsledky: Spring Walk má moderní srozumitelný web s jednoduchou administrací.
05 05
  • Co bude dál: Staráme se o aktualizace webu a v plánu máme vytvoření jazykových mutací.

Tak co, líbí?

A chcete něco podobně hezkého a funkčního? Kontaktujte nás, e-shopy totiž uMIME.