Zpět
Marketing 21.03.2022 3 minuty čtení

EDA.cz – neziskovka, která pomáhá

TiborSojka Tibor Sojka

Jedním z nejzajímavějších projektů, na kterém jsme měli možnost se podílet, byla spolupráce s organizací EDA, která se zabývá převážně poskytováním terénní sociální služby dětem se zrakovým a kombinovaným postižením. K rodinám jezdí specialisté až domů, aby mohli co nejlépe pomoci dětem, ale i jejich rodičům, s nelehkou situací, která je potkala.

Jak spolupráce začala?

Úplnou náhodou se k nám přes sociální sítě dostala poptávka, kde lidé z EDA hledali agenturu, která by jim pomohla s modernizací jejich e-shopu. Předchozí platforma, na které fungoval starý e-shop, byla již nedostačující a Shoptet se jevil jako ideální řešení. Moc se nám líbilo, jakým způsobem EDA pomáhá, tak jsme se rozhodli, že pomůžeme i my jim. Za pár dní se domluvila spolupráce s námi a se Shoptetem a vrhli jsme se na věc. Zásadní bylo správné nastavení Shoptetu a příslušných doplňků, automatizace, migrace dat z původního řešení, školení + konzultace a samozřejmě ostré, ale hladké spuštění.

Aktuálně tedy EDA funguje na Shoptet řešení, na které se můžete podívat zde: https://eshop.eda.cz. Neziskovku můžete podpořit koupí některého z předmětů, které na jejich e-shopu najdete. Každým nákupem jim pomůžete, jelikož výtěžek slouží k dofinancování výplat jejich specialistů a zajištění chodu organizace.

,,Největším oříškem byl pro nás přechod z původní platformy na novou. Naše dobrovolnice specialistka na e-commerci Petra Jelínková, nám pomohla s oslovením Vaší společnosti mime digital a výsledná spolupráce dopadla skvěle. Všichni se nám skvěle věnovali a speciálně pan Tibor Sojka nás v krátkém čase s úžasnou trpělivostí proškolil a provedl celým procesem a nastavováním nové šablony i nových funkcí. Troufáme si říci, že bez odborníků z mime digital by nový obchod spuštěn do dnes nebyl. Děkujeme z celého srdce ❤.“

Lenka Holubcová (Fundraiserka, koordinátorka dobrovolníků)

My bychom chtěli poděkovat za důvěru a za to, co lidé z EDA dělají. Jsme moc rádi, že můžeme být součástí úžasného projektu.

Tibor Sojka

Tibor Sojka

Operations Manager