Zpět
Marketing 27.08.2022 2 minuty čtení

MIME patří mezi Shoptet Premium Partnery

Michal Mervart Michal Mervart

Shoptet je jedničkou v ČR v oblasti e-commerce řešení a aktuálně pokrývá až třetinu všech e-shopů na českém a slovenském trhu. Díky své jednoduchosti jej využívá více než 30 000 obchodníků. Už dávno není pravidlem, že všechna „krabicová“ řešení vypadají stejně a mají omezené možnosti přizpůsobení. Shoptet se velmi rychle rozvíjí, aby obchody na něm postavené byly konkurenceschopné a jejich majitelé se mohli plně soustředit na své obchodování. 

Shoptet Premium

Kromě postupného zlepšování, ze kterého profitují všichni jeho uživatelé, však Shoptet zašel ještě dál – vytvořil službu Shoptet Premium, která má obchodníkům ještě více pomoci při jejich podnikání. Výhodou „Prémia“ je otevření možnosti propojení systému pomocí API, dedikovaná podpora pro e-shopy a možnost vlastního designu na míru pomocí editace existující, nebo zcela nové šablony.

mime digital a Shoptet Premium

E-shopy na Shoptetu tvoříme již 8 let, a jakmile na svět přišla novinka v podobě Premia, nesměli jsme zůstat pozadu. Byli jsme vybráni jako jeden z partnerů, který se stará o Premium klienty, což nám přineslo širokou škálu nových možností. Nechceme dělat pouze to, co dobře umíme, ale chceme se neustále vyvíjet spolu se Shoptetem a s e-shopy, které na něm fungují.

Projekty

Sedooz.sk

Jedním z našich prvních premium klientů byl slovenský e-shop zaměřený na prodej sedacího nábytku Sedooz. Hlavním požadavkem byl konfigurátor produktů, ale na podobný konfigurátor Shoptet zatím nebyl připraven. Vyvinuli jsme proto řešení fungující přes API, které je použitelné i pro jiné projekty, a které spolehlivě funguje.

Xiaomi.cz

Jedná se o nejrychleji rostoucí značku elektroniky, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Objevil se požadavek na rezervační systém, který umožní rezervovat zboží přímo na prodejně. Věděli jsme, že to nebude snadné, ale dali jsme dohromady tým našich nejlepších lidí, kteří spojili hlavy dohromady a snažili se přijít na nejlepší řešení. Po pár týdnech jsme doplněk fungující přes API implementovali na jejich e-shop a nyní mohou jejich zákazníci bez problémů rezervovat vše, co chtějí. Kromě vývoje doplňku pro rezervaci zboží probíhalo u Xiaomi také napojení na účetní systém Abra Gen přes API.

Led Growshop

Led Growshop je evropský prodejce vybavení pro vnitřní kultivaci rostlin. Zde jsme přes API napojovali platební bránu Stripe, která je velmi oblíbená po celém světě, takže je vhodná pro mezinárodní elektronické obchody.

V rámci Shoptet Premium máme za sebou už řadu dalších úspěšných realizací, o kterých se určitě brzy dozvíte!

Michal Mervart

Michal Mervart

Founder

V oblasti UX jsem zakotvil v roce 2008. Pracoval jsem pro Notino, CZC další velké e-shopy. Teď společně s týmem i díky těmto zkušenostem zvládat ty nejnáročnější projekty.