Zpět
Design 10.05.2024

Shoptet: E-shop na míru vašemu byznysu

mime digital

Na Shoptetu si můžete udělat e-shop sami a nezabere to ani moc času. V základní verzi, na šabloně, za pár korun a pár hodin. To ale není řešení pro skutečný byznys. K němu už potřebujete skutečné profesionály, kteří vám vyladí e-shop na Shoptetu na míru tak, aby splňoval vše, co od něj můžete žádat. A že toho je. Prodávejte tak, abyste byli v e-commerce za hvězdu.

Unikátní e-shop? Jedině s originálními funkcemi

Je pro váš segment typická složitější nákupní cesta? Vybírají si uživatelé z mnoha a mnoha produktů? Potřebujete více jazykových mutací? Nebo třeba B2B sekci? Všechno je možné. Ať už váš byznys stojí na čemkoli, řešení v podobě e-shopu nebude krok vedle. I ti největší hráči na trhu totiž volí čím dál častěji přímou cestu k zákazníkovi a vy máte tu výhodu, že na Shoptetu máte na dosah ideální řešení

S kódováním a úpravami v šabloně od nás můžete mít třeba hezký inspirátor, rozšířenou filtraci produktů, jednoduše cokoli, co vašim zákazníkům zpříjemní nakupování u vás. A možnosti jsou skutečně jen na vaší fantazii.

E-shop se ale skládá i z funkcí, které běžný zákazník nevidí. A v tom vám můžeme s úpravami na míru pomoci také. Napojení feedů, aby vaše produkty byly stále aktuální, jsou začátkem. E-shop ale může pracovat za vás téměř plně automaticky. Napojíme vás totiž na dodavatele, propojíme s interním firemním systémem, účetnictvím, kamennými prodejnami i skladem, takže se váš e-commerce projekt stane plnohodnotnou součástí podnikání.

Originální design je základ

Co vidí návštěvník vašeho e-shopu jako první? Jasně, barvy, obrázky, fotky. První dojem je jen jeden a je základem každého brandu, aby svůj styl odlišil od ostatních a byl v očích uživatelů unikátní a zapamatovatelný. A nezáleží, jestli stavíte úplně nový e-shop, nebo si říkáte, že by to chtělo redesign. Poradíme si s úpravami v šabloně tak, aby váš obchod vynikl.

Ještě důležitější je však celý nákupní proces a zážitek s tím spojený. Proto klademe velký důraz na UX, aby se zákazníkům dobře nakupovalo, nebyli na e-shopu zmatení a vždy klikali tam, kam je chcete vést. Uvidíte, že s vyladěným UX půjdou vaše tržby pořádně nahoru.

Jak na to půjdeme

Je to vlastně jednoduché. E-shop musí vycházet z vašeho byznysu a plnit vše, co od něj žádá. Proto máme osvědčený následující postup:

  • Nejprve vás a vaši firmu musíme poznat. Proto si vyslechneme, kdo jste a co potřebujete.
  • Poté si ujasníme, jaké funkcionality e-shopu vám nejvíce pomohou, a co ještě budete potřebovat pro stoprocentní úspěch v e-commerce.
  • Začneme kódovat a vše s vámi budeme průběžně konzultovat.
  • Vyladíme grafiku a UX design na míru, vše otestujeme a vy dostanete unikátní výstup.

Proč chtít e-shop na míru?

Zapomeňte na krabicová řešení, která má každý. V e-commerce vítězí ti, kteří jsou jedineční a nabídnou svým zákazníkům nejlepší servis. Díky změnám a úpravám v šabloně se můžete těšit na:

  • E-shop, který bude vypadat fakt skvěle.
  • Více originálních funkcionalit, které pomohou vám i zákazníkům.
  • Lepší orientaci zákazníků na e-shopu.
  • Plně automatizovanou správu e-shopu, který napojíme na vše, v čem potřebujete mít dokonalý přehled, od správy produktů po účetnictví.

Dokonale funkční a designově vyladěný e-shop můžete mít i vy. V e-commerce je budoucnost, tak se nám ozvěte.