Zpět
Marketing 28.11.2022 3 minuty čtení

Shoptet: Ideální řešení pro váš e-shop

Dopřejte svým zákazníkům ty nejlepší zážitky z nakupování na vašem e-shopu a sobě klid při pravidelné správě a vylepšování. Jsme shoptetoví kouzelníci, kteří vám splní každé přání. Máme spoustu zkušeností, stovky projektů v zádech a platformu, kterou dokonale známe. A dokážeme na Shoptetu často vymyslet i něco, co standardně nenabízí.

E-shop pro normální lidi

V čem vyniká česká jednička mezi e-shopovými řešeními? Především tím, že e-shopy staví pro vás a vaše zákazníky, ne pro programátory. Komplexně vyladěný internetový obchod tak může mít úplně každý, s pomocí profesionálů pak s veškerými funkcionalitami, které k efektivnímu byznysu potřebujete. Se Shoptetem se můžete těšit na:

  • Příjemný vzhled, který se lidem líbí
  • Intuitivní správu a automatizaci e-shopu
  • Spoustu individuálních funkcí a možnosti, které vám naladíme
  • Profesionální pomoc od nás při řešení nejrůznějších zádrhelů

Převod z jiného řešení? Samozřejmě

Je dost možné, že váš e-shop už dlouho funguje na jiné platformě. Má své publikum a hromadu dat, takže převodu se logicky bráníte. My to ale zvládneme bez ztráty jediné kytičky.

Na Shoptetu umíme vše a přenést tam komplet celý e-shop včetně všech dat pro nás není žádný problém. Vašim zákazníkům se na něm bude lépe nakupovat a obsluha bude oproti jiným řešením úplná hračka.

E-shop vyladíme vám přímo na míru

Navrhneme váš e-shop tak, aby si jej uživatelé zapamatovali. Ať už jde o grafický design na míru, vždy potřebné promyšlené UX nebo kódování a úpravy v šabloně, s tím vším vám pomůžeme.

Rozumíme si s daty i designem a na platformě Shoptet Premium budete mít ještě více možností. Co třeba propojit e-shop s privátní REST API nebo využít více než 200 doplňků, ze kterých si vyberete ty, které vám nejvíce pomohou zvýšit konverze?

Zařídíme, aby e-shop pracoval za vás

Péče o e-shop nikdy nekončí. Abyste se neztratili navždy v ručním klikání údajů, postaráme se za vás o nejrůznější automatizace, propojení s účetním systémem nebo i s kamennou prodejnou.

A aby vás pravidelná správa nestála moc času, máme pro vás šikovné tarify, se kterými společně snadno vyřešíme každý zádrhel, anebo vymyslíme i něco navíc, co váš e-shop zase o kus oživí.

A na závěr ta největší výhoda Shoptetu. Na skvělý internetový obchod nemusíte s touto platformou čekat rok. Vyladěný e-shop vám můžeme připravit mnohem rychleji, stačí se ozvat.