Zpět
Marketing 31.12.2022

Novoroční předsevzetí pro váš e-shop

Zhubnout? Zdravě jíst? Chodit víc ven? Sportovat? Taková předsevzetí jsou nuda. A většinou stejně nevyjdou. Pro všechny e-shopaře tu máme inspiraci na mnohem zajímavější předsevzetí, která se projeví v novém roce na provozu obchodu a samozřejmě na tržbách. Tak si je začněte postupně odškrtávat, ať vám to v roce 2023 šlape.

Vyniknu proti konkurenci

A to na první pohled. Jak? Přece vyladěnou grafikou na míru. Nezapomeňte, že příjemný design často tvoří první dojem, který vaši zákazníci z celého e-shopu mají. Není tedy čas na menší či větší změnu? My se o ni postaráme, stejně jako o funkční UX, aby na webu žádný klient nezabloudil. Je to přece jen startovní čára pro každý úspěšný online projekt.

Budu hltat nové trendy

Svět e-commerce se neustále mění a co fungovalo včera, dnes už efektivní být nemusí. Kdo usne na vavřínech, může mít brzy problém. Díky našim konzultacím a školením budete neustále v obraze, váš e-shop bude efektivně řízen a vy si ušetříte spoustu starostí a času.

Jak? Díky novým informacím a znalosti nejnovějších vychytávek budete méně chybovat a více prodávat. Poradíme vám s procesy, obsluhou i samotným fungováním e-shopu, aby vám dělal ještě větší radost. Mimochodem, hodně inspirace pro vaše e-commerce projekty najdete i na našem blogu.

Nebudu zanedbávat marketing

Žádný e-shop nemůže fungovat bez online marketingu. Ať už jde o obsah nebo výkonnostní složku, jejich zanedbání pocítí každý e-commerce projekt. Vytvořte si proto do roku 2023 účinnou strategii, se kterou zvládnete pokrýt ty nejdůležitější komunikační a marketingové kanály.

PPC reklama, Facebook Ads, obsah na sítích, blog, e-mailing… Je toho hodně a málokterý e-shop si vše zvládne pokrýt svépomocí. Čím dál častěji se proto využívají specializované agentury, které reklamu profesionálně zpracují a značce vše efektivně nastaví.

Neztratím čas rutinní prací

Práce na e-shopu nikdy nekončí. Samotná údržba je každodenní rutinou, které se ale můžete snadno zbavit. Stačí si vybrat z našich tarifů pravidelné správy a veškeré problémy vám přednostně vyřeší zkušení profesionálové.

Abyste se vyhnuli zbytečnému ručnímu klikání, zařídíme za vás také veškeré dostupné automatizace. Od fakturace přes účetnictví nebo třeba objednávky u dodavatelů, to vše lze řešit systémově a bez lidského zásahu. Automatizací a inovací pro vás máme celou řadu, na Shoptetu totiž umíme vše, co je možné, a někdy i to, co standardně možné není.

Přejeme vám do roku 2023 jen to nejlepší, hlavně hodně zdraví a až budete plnit některé z vašich e-shopových předsevzetí, ozvěte se nám.