Zpět
Marketing 05.12.2022

Péče o e-shop: Co zvládnete, a co nechat profesionálům

Máte e-shop? Skvělé. Máte e-shop na Shoptetu? Ještě lepší. A teď, co dál? Máme pro vás dobrou ale zároveň zavazující zprávu – práce na e-shopu nikdy nekončí. Pořád je co vylepšovat, pořád je co řešit. Trendy v e-commerce se neustále mění, technologií přibývá a váš byznys musí držet krok. Zjistěte, co zvládnete sami, a co je lepší nechat na profesionálech.

Svůj byznys znáte nejlíp vy

A proto si dobře rozmyslete, jaký e-shop chcete mít. Kteří lidé u vás budou nakupovat? Jak chcete, aby se na webu chovali? Potřebujete pro ně vymyslet a realizovat individualizované funkce? Nebo je oslníte skvělým obsahem? To vše je třeba s předstihem znát.

A co můžete zvládnout svými vlastními silami zrealizovat? Třeba obsah, který svým zákazníkům budete nabízet. Blogové články? Zajímavé popisky produktů? Ne každý má v sobě skrytého copywritera či grafika, ale pokud ano, tohle v administrativě Shoptetu hravě zvládnete.

Stejně tak si hravě poradíte i s rutinní správou e-shopu. Pokud si necháte vše nastavit tak, aby e-shop pracoval automatizovaně, bude pro vás každodenní péče hračkou.

Technické nastavení nechte specialistům

Speciální funkce, unikátní design, nebo propojení externích aplikací či účetních systémů, to všechno jsou domény především specializovaných agentur. Nechte to raději na profesionálech, ať je váš e-shop v té nejlepší kondici. Postaráme se o to, aby vašemu byznysu neunikla žádná inovace, která celý provoz ještě zjednoduší a vylepší. 

A s tarify pravidelné správy budete mít jistotu, že žádný zádrhel nebude čekat dlouho na odstranění. Od řešení problémů přes technické aktualizace až po jednorázové úpravy, to vše je efektivnější svěřit do rukou odborníků.

Buďte neustále v obraze

Digitální prostředí je plné změna a neustále se měnících trendů. Proto je potřeba držet krok, aby vám neunikla žádná novinka, kterou konkurence implementuje rychleji. Využít proto můžete celou řadu konzultací a školení, s nimiž budete stále v obraze. Proč do toho jít?

  • Zefektivníte chod celého e-shopu, naučíte se řešit s tím spojené problémy a ušetříte čas
  • Vaši zaměstnanci budou systém e-shopu dokonale znát a zjednoduší se celá jeho správa
  • Budete méně chybovat a více prodávat

Od obsluhy e-shopu po nastavení efektivních procesů, každá informace se může hodit. Proto si nechte poradit od profesionálů, kteří mají za sebou stovky úspěšných projektů.

Bez marketingu to nejde

Být vidět je základ. Online marketing je tak komplexní disciplína, že zvládnout v pár lidech prakticky nejde. Všechno začíná správně nastaveným brandem, na něj navázaným obsahem a především výkonnostními kampaněmi. Tady je na vás, jak k marketingu přistoupíte.

Kvalitní digitální agentura obsáhne vše na profesionální úrovni. Má na to kapacity i know-how a nehrozí tak, že váš osamělý interní markeťák přestane trendům stačit, nebo že externisté odejdou za jiným projektem. A interní tým specialistů? Ten si může dovolit jen málokdo, naopak s agenturou si můžete práci rozdělit tak, aby vše bylo co nejefektivnější.