Zpět
Ze života mime digital 10.05.2022 3 minuty čtení

uMIME se skvěle bavit

TiborSojka Tibor Sojka

Ačkoliv většinu času trávíme v kanceláři prací, která nás nesmírně baví, občas najdeme čas i na jiné aktivity. Každý jsme z jiného těsta, ale postupem času jsme zjistili, že máme mnoho společného. Rádi navíc zkoušíme nové věci, takže se okruh společných aktivit, stejně jako celý tým, stále rozrůstá.

Ostřílený tým

Tvorba e-shopu zaměřeného na prodej zbraní a střeliva nás navedla k návštěvě střelnice. Měli jsme možnost vyzkoušet různé typy zbraní, od těch nejmenších pistolí až po brokovnice. Největším překvapením bylo kromě síly zpětného rázu i štěstí začátečníka – Tibor rozstřílel hned první figurínu takovým způsobem, že z něj měl strach i instruktor.

Vždy si rádi vyzkoušíme zboží, které našim klientům pomáháme prodávat. Aktuálně rozjíždíme spolupráci s e-shopem prodávajícím erotické zboží… v tomto případě nejspíš vynecháme focení.

Dáme voďáro?

To je častá věta našeho projekťáka Slávka, která vždy pobaví. Ano, občas si v kanceláři nachystáme vodní dýmku a zvládáme u toho i pohodlně pracovat. Dokud nemá Slávek problém se zdlouhavým chystáním vodnice, pak nemáme s vodnicí problém ani my!

Občas je potřeba dobít baterky

Všichni máme rádi zvuk pořádného benzíňáku, ale ta jednoduchost, rychlost a bezúdržbovost elektrických dopravních prostředků si nás prostě získala. Máme elektroauto, elektromotorku i elektrokoloběžky, a zejména při pohybu po městě si to nesmírně užíváme. Naši Teslu sice neuslyšíte, ale rozhodně ji uvidíte! Nechali jsme ji totiž polepit pořádně ujetou grafikou. Už jste nás potkali?

Milujeme ovoce

Banány, hrušky i jablka. A hlavně ta nakousnutá! Potrpíme si na kvalitě i designu, takže moc na výběr nebylo. Naše kanceláře vypadají jako první československý Apple Store. S nadšením sledujeme představování nových produktů a ještě raději tyto produkty testujeme. Do jablečného ekosystému jsme dostali i ty největší technologické „konzervy“. A víte, co se stalo? Zamilovali si to!

Pokud se vám líbí, jací jsme v práci i mimo ni, mrkněte na naši stránku s kariérou. Naleznete na ní aktuální volné pozice. Pak už se jen stačí ozvat a třeba to klapne 🙂

Tibor Sojka

Tibor Sojka

Operations Manager